COVID-19 Pracujemy NORMALNIE

COVID-19 Informacje

COVID-19

Wobec zagrożenia, jakie niesie ze sobą epidemia koronawirusa, ELEKTRONIKA SERWIS dokłada starań, aby zapewnić swoim Klientom stałą jakość usług. Serwis nasz działa w normalnym trybie i zwykłych godzinach pracy. Mimo tego wprowadziliśmy szczególne procedury w trosce o zapewnienie bezpieczeństwa oraz zdrowia, stosowane podczas kontaktu z Klientami oraz podczas serwisu dostarczanych przez nich urządzeń.

Wszystkie naprawy oraz inne przedsięwzięcia podjęte dotychczas są realizowane normalnym tokiem. Pomimo posiadania własnego magazynu części (w chwili obecnej jest to ok. 7,5 tyś. pozycji) jesteśmy w pewnym stopniu uzależnieni od naszych partnerów handlowych oraz dostawców z całego świata. Dlatego też w dostawach niektórych części zamiennych mogą wystąpić incydentalne opóźnienia związane z problemami logistycznymi na świecie.

coronavirus
  • Staramy się stale monitorować rozwój sytuacji epidemiologicznej zarówno lokalnie, jak i w skali globalnej dostosowując swoje działania w miarę rozwoju pandemii COVID-19.
  • Jesteśmy stale w kontakcie z naszymi dostawcami w celu zapewnienia nieprzerwanego łańcucha dostaw części zamiennych i urządzeń, niezbędnych do terminowej obsługi naszych Klientów.
prewencja